LAZY-Hunter

Anglijoje (UK), Londone įsikūrusiam Lazy Hunter restoranui – pateikta vidaus iškaba, exclusiv stiliaus iš metalo lakšto. 3 mm. metalo lakšte pjautas ažūrinis restorano logotipas. Metalas pasirinktas dėl restorano interjerą gaubiančių natūralių medžiagų ir jų detalių. Metalo faktūra atspindi restorano virtuvės skonio spalvas. Siekiama, kad iškaba natūraliai sentu, vykstant metalo korozijai, iškaba visada atrodys vis kitaip. Tai, reklaminę iškabą, daro išskirtinę ir unikalią, antros tokios niekada ne bus.

Konsolinė iškaba, specialiai projektuota šiam restoranui, išlaikant natūralių medžiagų koncepciją, bei siekiant natūralaus senėjimo. Konsolės dizaine ir medžiagiškume panaudota vidaus iškabos koncepcija. Metalo lakštas pjautas vandensrove, puikiai tinka ir lauko sąlygomis. O apšvietimas tik sustiprina konsolinės iškabos dizaino idėją. Kraštinės apšvietimas palengvina ir taip vizualiai sunkios konstrukcijos išvaizdą. Kuriamas įspūdis, tarsi iškabos fasadinės dalys kabo ore.

Apšvietimui panaudoti LED moduliai, užtikrins reklaminio įrenginio ilgaamžiškumą, bei jos matomumą 24 val. per parą. LED šviesos diodai tausoja aplinką ir taupo eksploatacinius reklamos kaštus.


https://www.facebook.com/lazyhunternw1/


Būdami Londone, būtinai apsilankykite šiame restorane: 117 Kentish Town Rd, Kentish Town NW1 8PB

Tik startavęs restoranas, užsitikrino miestiečių ir miesto svečių pasitikėjimą. Jau per pirmąjį mėnesį jis pateko tarp geriausiųjų, naujų maitinimo vietų, atidarytų Londone penketuką „TOP 5 London’s New places“

Portalas „Secret London“ skyrė 4 vietą: http://secretldn.com/2016/11/6-awesome-restaurants-bars-recently-opened-london/