Tūrinė reklama


Tūrinė reklama – žinantiems savo vertę


Tai viena populiariausių ir viena informatyviausių lauko reklamos priemonių. Tūrinis reklamos sprendinys, kokybiškai suprojektuotas, ne tik informuoja apie Jūsų kompaniją, skleidžia žinutę tiksliniai auditorijai,  bet ir dažnai papuošia architektūrą, ypač posovietinę. Trimatė reklama ne būtinai turi būti šviečianti. Parenkant kokybiškas bei vizualiai patrauklias medžiagas, jų apdirbimui taikant inovatyvias technologijas, galima pasiekti vizualiai efektingą bei informatyvų vaizdą, bei kokybišką išpildymą. Todėl reklamos projektuotojui, privalu žinoti visus niuansus, apie reklaminės priemonės dislokacijos vietą, gretimybes, jos tikslą, galimybes ir pan. Atliekamas savarankiškas mini tyrimas. Tik tuomet galima tikėtis kokybiškai ir maksimaliai efektyvios reklaminės priemonės. Kokybiškų medžiagų parinkimas, neatsiejamas suvokimas visame kūrybos ir gamybos procese, tik su kokybiškomis medžiagomis galima tikėtis ilgalaikės naudos ir tikslų. Kadangi tai – daugiau finansinių išteklių ir darbo reikalaujantis gaminys, todėl tūrines reklamos priemones arba trimates, renkasi kompanijos, žinančios savo vertę.

Tūrinė reklama, kitaip vadinama 3D reklama, formuojamos ne ant atskiros plokštumos, todėl atrodo solidžiau ir patraukliau. Tūrinių reklamų populiariausias sprendimas yra tūrinės raidės, tačiau gaminame ir įvairių geometrinių formų reklamas, jose gali atsispindėti tiek įmonės logotipas, tiek konkreti prekė ar paslauga. „Dizaino pasaulio“ komandos uždavinys yra surasti optimaliausias formas ir konstruktyvą. Pagal projektą pasiūlome tinkamiausią tūrine reklama, apšvietimo sprendimą, taip suteikiama papildoma vertė ir išskirtinumas.

Tūrinės reklamos gamybai itin svarbu parinkti kokybiškas ir ilgalaikes medžiagas, todėl  komunikuojant su klientu suderiname galimybes ir preliminarų biudžetą. Formuojant tūrius būtina atsižvelgti į informacijos turinį, parinkti tinkamą kompoziciją bei suderinti spalvas, kad reklama nesusilietu su esamu fonu. Reklaminis turinys turi „rėkti“ 24 valandas per parą, šitą esminį aspektą suvokdami, Dizaino pasaulio dizaineriai paruoš Jums optimaliausią tūrinės reklamos projektą.

Plačiau: 867474760 dizainopasaulis@inbox.lt


Tūrinė reklama

Tūrinė reklama

Tūrinė reklama

GALERIJA

Susisiekite su mumis, ir mes Jums pateiksime savo pasiūlymą!

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė

<<< PASPAUDĘ ŠIĄ NUORODĄ GRĮŠITE Į ANKSTESNĮ PUSLAPĮ