Šviesdėžės


Šviesdėžės – 24 val. per parą


Šviesdėžės arba švieslentės užduotis, transliuoti savo turinį dvidešimt keturias valandas per parą. Tokio tipo gaminys turi atitikti visus vizualinius reikalavimus, kadangi reklaminis įrenginys  dirba tiek šviesiu paros metu, tiek tamsiu. Todėl atsakingai bei profesionaliai suprojektuota koncepcija, parinktos bei pritaikytos medžiagos, adaptuotas apšvietimo šaltinis, gamybos technologija, leidžia pasiekti maksimalių tikslų.  Atsižvelgiant į aplinką, taikomi skirtingi gamybiniai procesai bei, svarbiausia dalis, apšvietimo šaltinis. Labai sudėtingas procesas, išskirti šviesą šviesoje, tai aktualu patalpose, itin apšviestose, tokiose kaip prekybos centrai, todėl turėdami ilgametę patirtį, galime pasiūlyti maksimaliai pritaikytą ir išpildytą gaminį, išlaikant harmoniją su Jūsų kompanijos formuojamu įvaizdžiu bei galimybėmis. Kiekvienai projektuojamai arba gamybos proceso daliai skiriame maksimalų dėmesį.

Šviesdėžės – tai viena populiariausių išorinės reklamos sprendimų. Sąlyginai nebrangios ir patvarios. „Dizaino pasaulis“ šviesdėžių gamybai naudoja tik kokybiškas ir tvirtas medžiagas iš patikimų tiekėjų ir partnerių, LED technologijos užtikrina ilgalaikį šviesdėžės apšvietimą, todėl nereikalauja nuolatinės priežiūros, bei servizo. Paruošti šviesdėžių projektai suderinami su klientu, pateikiant, klientui pageidaujant, technologinius gamybos sprendinius, todėl klientas tiksliai žino, kokios medžiagos ir konstrukcija yra naudojamos.

Šviesdėžių gamybai naudojamos įvairiausios medžiagos, nuo  paprasčiausių PVC plastikų iki aliuminio profilinių vamzdžių konstrukcijos sustiprinimui. Standartinės šviesdėžės gaminamos iš PVC plastiko (karkaso) ir plexiglass organinio stiklo. Sudėtingesnės konstrukcijos šviesdėžės gaminamos iš aliuminio kompozito karkaso, sustiprinto aliuminio profilinių vamzdžių rėmu ir grafiniam vaizdui transliuoti PVC šviesdėžinio tento (backlite). Mažiau kokybiškos medžiagos, didesniems gabaritams ir ilgalaikiams projektams nepasiteisina dėl savo konstrukcijos sudėtingumo. Todėl „Dizaino pasaulio“ projektuotojai, prieš ruošdami reklamos techninį projektą, atidžiai išanalizuoja tokios reklamos tipo galimybes ir konstruktyviai parenka medžiagas bei konstrukcinę dalį. Kadangi tai yra pakankamai individualūs projektai, todėl ir dėmesys yra skiriamas didelis visoms detalėms.


Plačiau: 867474760 dizainopasaulis@inbox.lt


Reklamos gamyba Klaipėda

Baldija

GALERIJA


Susisiekite su mumis, ir mes Jums pateiksime savo pasiūlymą!

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė