Stendai


STENDAI- NUO MINIMALAUS IKI MAKSIMALAUS

„Dizaino pasaulio“ komanda projektuoja, gamina ir įrengia įvairaus pobūdžio ir dydžių stendus. Bendrine sąvoka „stendai“ vadinami visi reklaminiai ar informaciniai įrenginiai, kurie atlieka tam tikrą funkciją ir skleidžia informaciją. Mes, išskirsime kelis pagrindinius, pagal konstrukciją ir funkciją stendus.

Stendai gali būti reklaminiai ir informaciniai:

Specialūs informaciniai (reprezentaciniai) stendai yra specialios paskirties, jų gamyba ir projektavimas dažniausiai yra labai individualūs, pagal poreikius ir paskirtį.  Šią kategoriją skirtume į dar kelis skyrius, tai būtu: Europos sąjungos projektų viešinimo stendai, nuorodų sistemos, produktų ar prekių eksponavimo ar pristatymo stovai. 

  •      Europos sąjungos viešinimo informacijos įrenginiai yra reglamentuoti taisyklių, jas nustato Europos sąjungos paramos programų viešinimo gairės. Jose rekomenduojami dydžiai, kurie parenkami pagal projekto vertę ir stendo statymo vietą, privaloma pastatyti prieš prasidedant darbams. Informacija skelbiama – demonstruojama iki darbų, projekto pabaigos.
  •      Nuorodų sistemos būna dviejų tipų: su keičiama informacija ir pastovia. Keičiamai informacijai dažniausiai naudojami aliuminio standartiniai profiliai. Su nekintama informacija projektuojami individualiai atsižvelgiant į poreikius, galimybes, aplinką.
  •      Produktų stovai, išskirtinai projektuojami individualiai. Tik surinkus visą informaciją apie produktą, galima suprojektuoti unikalų ir funkcionalų pristatymo stendą.

Reklaminiame stende transliuojama žinutė apie objektą, vykdomą veiklą, produktą, paslaugą ir panašiai. Prie šios kategorijos dažniausiai priskiriami parodų ir mobilūs stendai. Parodoms projektuojami individualūs arba adaptuojami standartiniai, parodos rengėjo pateikti, stendai. Jiems apipavidalinti, standartiškai naudojama PVC plėvelė su atspausdinta norima grafika. Mobilios konstrukcijos dažniausiai pasirenkamos kai reikia informacija išsieksponuoti patiems užsakovams. Tai labai patogu ir greita.


„Dizaino pasaulis“, Jums siūlo pagrindinių tipų stendus:


Stendai

Stendai

Stendai

GALERIJA

Plačiau: 867474760 dizainopasaulis@inbox.lt

Susisiekite su mumis, ir mes Jums pateiksime savo pasiūlymą!

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė