Reklama ant transporto


Reklama ant transporto labai efektyvi reklamos ar informacijos pateikimo priemonė. Ji yra mobili, todėl pasiekia plačią auditoriją. Įmonių transportas viena iš efektyviausių įmonės įvaizdžio dalių, nes ji lengvai pastebima, ilgalaikė, ir svarbiausia, nereikalaujanti didelių investicijų. Ant automobilio galima pateikti įvairią informaciją, nuo įmonės logotipo iki akcijų apie prekes ar paslaugas. „Dizaino pasaulis“ sukaupęs didelę patirtį transporto apipavidalinimo srityje, todėl siūlome aukštos kokybės medžiagas, spaudą ir kokybišką darbą, savo darbams suteikiame garantijas. 

Kompanijos, turinčios nuosavą transportą ir siekiančios kuo labiau būti matomos ir svarbiausia atpažįstamos, kaip prioritetinę, firminio stiliaus dalį, pasirenka, transporto reklaminį (grafinį) apipavidalinimą. Autotransporto grafinė žinutė greičiausiai komunikuoja su: vartotojais, klientais, partneriais. Siekiant kokybiškai ir efektyviai perteikti informaciją, pasirenkamos įvairios apipavidalinimo priemonės, nuo standartinių, ekonominės klasės priemonių iki brangių, kokybiškų ir individualių priemonių, tokių kaip aerografija. Tai išskirtinė priemonė. Šia technologija atliktas dekoravimas, ilgam skleis informaciją ir transliuos žinutę potencialiems klientams. Tačiau tai brangi priemonė. Dažniausiai kompanijos renkasi pigesnes priemones, tokias kaip specialiai autotransportui skirtas PVC plėveles. Autotransporto reklaminiam dekoravimui skirtos PVC plėvelės išsiskiria savo kokybe, nes jas veikia įvairios jėgos ir atmosferos poveikis. Plėveles galima ploteriuoti (pjaustyti), arba spausdinti pasirinktą grafiką. Papildomai apsaugai, spausdintai grafikai, klijuojamas apsauginis laminatas, ši apsaugos priemonė saugo dažus nuo tiesioginių UV saulės spindulių ir mechaninių plėvelės pažeidimų, kurie gali atsirasti eksploatuojant transporto priemonę. Plačios, grafinio (reklaminio) autotransporto apipavidalinimo galimybės, leidžia pasirinkti reklamos išpildymo tipą, kuris geriausiai atitinka kliento tikslus bei galimybes – nuo trumpalaikių reklaminių apipavidalinimų iki ilgalaikės priemonės!

Dizaino pasaulio patirtis ir kompetencija, siūlo Jums prieš priimant sprendimą pasitarti su specialistais. Įvertins Jūsų kompanijos galimybes, poreikius, tikslus. Ir tik tuomet bus priimtas optimaliausias sprendimas visoms priemonės. Reklama ant transporto – ilgalaikė priemonė, todėl atsakingas jos parinkimas nepadarys žalos, nei Jūsų firminiam stiliui, nei eksploatuojamai transporto priemonei.

Pateikiame vieno PVC vinilo plėvelės gamintojo video reportažą, kaip automobilis įvelkamas į plėvelę:

PASPAUDĘ ŠIĄ NUORODĄ RASITE DAUGIAU MŪSŲ DARBŲ>>>


Reklama ant transporto

Reklama ant transporto

Reklama ant transporto

Plačiau: 867474760 dizainopasaulis@inbox.lt

Susisiekite su mumis, ir mes Jums pateiksime savo pasiūlymą!

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė

Būkite kantrūs, nes geros idėjos negimsta iš karto. Tik supratę ko Jums reikia ir išanalizavę visas galimybes, galėsime pateikti optimaliausią ir subalansuotą sprendimą.

<<< GRĮŽTI Į ANKSTESNĮ PUSLAPĮ