Plačiaformatė spauda


Plačiaformatė spauda – plačių galimybių technologija


Plačiaformatė spauda – maksimalių gabaritų reklaminė priemonė, tai itin efektyvus būdas pateikti reklaminį turinį, ant bet kokios medžiagos, bet kokio formato, bei kokybiškai ir greitai. Šiandien, plačiaformatės spaudos technologinis potencialas yra neribotas. Ši priemonė populiariausia tarp visų reklamavimosi priemonių, kadangi jos funkcionalumas ir kaina atitinka klientų keliamus lūkesčius. Plačiaformatei spaudai naudojame kelis spausdinimo būdus ir spausdintuvų tipus: solvent, UV, sublimacija. Todėl maksimalių gabaritų priemonę parenkame pagal projekto užduotį ir galutinio produkto naudojimą. Plačiaformatė spauda šiai dienai naudojama itin plačiai, nuo paprasčiausio lipduko iki gigantiškų gabaritų „mech“ PVC audinio reklaminiuose stenduose.

Spausdintai grafikai ant lipdukų, papildomai apsaugai, dedamas apsauginis laminatas. Apsauginis laminatas parenkamas  atsižvelgus į vartojamą, spausdintos grafikos ant plėvelės, paskirtį. Jeigu plačiaformatės spaudos gaminys naudojamas perteikti informaciją ir komunikuoti su vartotoju ant grindų, tai klijuojamas specialus, atsparus trinčiai apsauginis laminatas. Jeigu spausdintai grafikai ant plėvelės reikia išvengti saulės poveikio, klijuojamas specialus saulės UV spindulius sulaikantis apsauginis laminatas.

Šiai dienai itin populiarėja plačiaformatės spaudos technologija, kai dažai užkaitinami UV spinduliais. Šitos technologijos spaudos gaminiai yra kokybiškesni ir lankstesni įvairioms pasirenkamoms spausdinimo medžiagoms. Šis būdas itin patrauklus kai reikia grafinį vaizdą pernešti ant kietų paviršių. Ši spaudos technologija turi vieną didelį minusą, tai pakankamai brangūs eksploataciniai kaštai, todėl ir gaminiai, spausdinti šia spausdinimo priemone yra brangesni, lyginant, už solventiniais dažais atspausdintų gaminių.

Sublimacinė spauda išsiskiria savo spalvų sodrumu ir atmosferos poveikiu. Sublimacinė audinių marginimo technologiją, kurios pagrindas – audinio ir sublimacinių dažų reakcija vykstanti itin aukštoje temperatūroje. Šitokia technologija marginama tekstilė, audinys  ar trikotažinė medžiaga įgauna pageidaujamą spalvą. Skaitmeniniu būdu atspausdintas grafinis vaizdas, nebijo atmosferos pokyčių: spalvos atsparios UV ir drėgmei.

Kadangi tai specifinių žinių reikalaujantis procesas, „Dizaino pasaulio“ specialistai kompetentingi parengti spaudos maketą, skirtą spausdinti plačiaformate technologija, bei atspausdinti Jūsų poreikius atitinkančią reklaminę priemonę ant: PVS tento, plėvelės, foto tapeto, kietųjų medžiagų ir pan.., Visos medžiagos turi savitą faktūrą ir panaudojimą, todėl specialistai parinks Jums optimaliausią medžiagą.

Plačiau: 867474760 dizainopasaulis@inbox.lt

Plačiaformatė spauda

Plačiaformatė spauda

Plačiaformatė spauda

DAUGIAU MŪSŲ DARBŲ RASITE PASPAUDĘ ŠIĄ NUORODĄ >>>

Susisiekite su mumis, ir mes Jums pateiksime savo pasiūlymą!

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė