Foto sienelės


Foto sienelė – Jūsų šventės dalis


  Foto sienelė renginiams tai – nauja mada Lietuvoje ir pasaulyje.  Kiekvienas renginys turi savo idėją ir temą, nustebinkite save ir kitus su išskirtine, standartine arba individualia FOTO SIENELĖS dovana! Tai išskirtinis atributas Jūsų šventei ar renginiui. Lengvai bei greitai surenkama konstrukcija, leis Jums užtrukti tik akimirką, kad šventė būtu dar originalesnė. Įamžinkite savo organizuojamo renginio svečius ir padovanokite jiems akimirką džiaugsmo. Dažniausiai renkasi: gimtadieniams, vestuvėms, krikštynoms, šimtadieniams, naujų metų sutiktuvėms, parodų stendams, mokslo metų užbaigimams, prezentacijoms, pobūviams, kompanijų vakarėliams, madų šou ir pan. Turite poreikį ne standartinei sienelei, tuomet mūsų dizaineriai mielai išklausys Jūsų poreikius ir pasiūlys unikalią, tik Jūsų renginiui pritaikytą foto sienelę. Dėl ne standartinės foto sienos projektavimo ir gamybos kreipkitės individualiai: 370 659 10 856, dizainopasaulis@inbox.lt.

Kliento dienos proga skelbiama akcija! Nuo 2018 kovo 19 – 26 dienos visoms foto sienelėms taikoma 30 % nuolaida! Nepraleiskite pasiūlymo!


foto sienele

foto sienele


foto sienele

foto sienele


foto sienele

foto sienelePAPILDOMAI GALITE PASIRINKTI:


GALERIJA

Foto_3

Foto siena

Foto siena

Foto siena


*Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA SPAUDA ANT TENTINIO AUDINIO PAGAL JŪSŲ PATEIKTĄ MAKETĄ,  KONSTRUKCIJOS NUOMA BEI SUMONTAVIMAS KLAIPĖDOS MIESTE.
**KILIMAS TIK PARDUODAMAS, BŪTINA UŽSAKYTI IŠ ANKSTO
***PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE 18€


Standartinės foto sienelės surinkimo video:

 

 


Vientisas, aukštos kokybės spaudos plakatas. Lengvai ir greitai surenkama konstrukcija. Lengvai ir greitai tvirtinamas plakatas. Konstrukcija daugkartinio naudojimo. Platus dydžių pasirinkimas. Gamybos terminas, tiesiogiai priklauso nuo maketavimo ar projektavimo. Standartinis maketas pateikiamas per 1-2 d.d., standartinė konstrukcija paruošiama per 2-3 d. d., plakatas atspaudžiamas per 1-2 d. d.

Standartinių sienelių:

  • 1600×2300 – 145 €
  • 2100×2100 – 158 €
  • 2300×2300 – 175 €
  • 2500×2300 – 185 €
  • 3100×2300 – 220 €
  • 3100×3000 – 260 €

Nuoma STANDART

152 €

Raudonas kilimas:

  • 4000×1000 – 25 €,
  • 4000×2000 – 45 €.
  • 4000×3000 – 65 €

Siuntimas visoje Lietuvoje –

18 €.

*Visos kainos pateiktos su PVM

Į kainą įskaičiuota: konstrukcija, aukščiausia spaudos kokybė ant PVC plakato, plakato užtraukėjai.

Sienelės gamyba ir surinkimas itin paprastas. Konstrukcijai naudojami moduliniai elementai iš nikeliuoto metalo, todėl ji atrodo prabangiai ir estetiškai. Jos surinkimui užtruksite vos 10 minučių ir galėsite mėgautis išskirtine foto sienele, kuri skirta gimtadieniui, vestuvėms ar kitam Jūsų organizuojamam renginiui. Gimtadienio sienos atributas leis jums jaustis žvaigždėmis. Konstrukcijos surinkimui papildomų įrankių nereikia, visas priemones gaunate užsisakę konstrukciją.


Neribokite savo laisvės ir pasidarykite išskirtinę šventę sau.  Pagyvinkite savo asmeninę šventę ar įmonės vakarėlį, tuo pačiu nustebindami savo kolektyvo bičiulius.


Daugiau informacijos: dizainopasaulis@inbox.lt, tel. 8 615 301 53,

Sekite mus socialiniame tinkle: https://www.facebook.com/fotosienele/


Susisiekite su mumis, ir mes Jums pateiksime savo pasiūlymą!

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė

 


MUMIS PASITIKĖJO IR JAU PASIRINKO, TOKIOS ŽINOMOS KOMPANIJOS, ĮSTAIGOS BEI PROJEKTAI LIETUVOJE KAIP:

foto sienele - klientai

foto sienele - klientai

foto sienele - klientai

foto sienele - klientai

foto sienele - klientai

foto sienele - klientai

foto sienele - klientai

foto sienele - klientai

foto sienele - klientai

foto sienele - klientai

foto sienele - klientai

foto sienele - klientai