Išorinė reklama


Išorinė reklama – išorinė komunikacija


išorinė reklama

išorinė reklama

išorinė reklama

 

išorinė reklama

išorinė reklama

išorinė reklama


Bendrine sąvoka „išorinė reklama“ priimtina vadinti visas reklamavimo priemones, kurios pateiktos ir eksploatuojamos yra ne patalpose. Šioms pateikimo priemonėms priskiriamos įvairios specialios (stendai, skydai, stulpai, vitrinos, iškabos ir pan.) ir pritaikytos (pastatų sienos, stogai, laikinieji statiniai, transporto priemonės, oro balionai ir pan.) reklamos pateikimo priemonės.

Išorinės reklamos tipas ir priemonės, parenkamos, individualiai atsižvelgus į kiekvienos kompanijos pobūdį, tikslus, biudžetą ar panašiai. Todėl, Dizaino pasaulio  patirtis ir kompetencija leidžia pasiūlyti optimaliausią, Jūsų poreikius atitinkančią išorinės reklamos priemonę, nuo didelių gabaritų tūrinės šviečiančios iškabos iki individualių stovų ar skydų skirtų tiksliniai informacijai perteikti, tokių kaip Europos Sąjungos viešinimo stendų. Parinkus kokybiškas medžiagas ir jas tarpusavyje suderinus bei pritaikius šiuolaikiškas apdirbimo priemones, maksimalus rezultatas – garantuotas. Kiekvienas reklamos projektas yra individualus, todėl „Dizaino pasaulio“ kolektyvas pirmiausia įsigiliną į galimybes ir tik tuomet priima sprendimus, siūlydami Jums optimaliausią sprendinį. Kokybiškas medžiagas tiekenčių parterių pasirinkimas ir bendradarbiavimas, leidžia mums savo gaminiams suteikti ilgalaikę garantiją pagal kiekvieno poreikius.

Reklamos gamybos kertinis taškas – išorinės reklamos projektas. „Dizaino pasaulis“ parengia reklamos projektus pagal savivaldybių reikalavimus (ir Lietuvos kultūros paveldo departamento bei kitų atsakingų institucijų) su detaliais medžiagų aprašymais, jungimo mazgais, tvirtinimo elementais, pjūviais ir panašiai, bei deriname su atitinkamomis institucijomis.

Svarbu žinoti, jog tokio tipo reklamos reikalavimus nustato LR reklamos įstatymas bei LR ūkio ministro 2013 m. liepos 30 d. įsakymu Nr. 4-670 patvirtintos Išorinės reklamos įrengimo taisyklės. Kuriomis vadovaujantis visos, aukščiau išvardintos priemonės, turi būti legalios bei turėti savivaldybių išduotus leidimus. Leidimas įrengti išorinę vaizdinę reklamą išduodamas, sumokėjus Lietuvos Respublikos rinkliavų įstatymo nustatyta tvarka vietinę rinkliavą. Rinkliavą moka asmenys, kurie pagal nustatyta tvarka suderintus projektus savivaldybės teritorijoje yra įrengę reklamines iškabas ir jas eksplotuoja. Vietinės rinkliavos dydį nustato savivaldybės taryba.


Naudingos nuorodos:

Leidimas įrengti išorinę reklamą savivaldybės teritorijoje 

Dėl išorinės reklamos įrengimo Klaipėdos rajone

Reklamos įstatymas

Plačiau: 867474760 dizainopasaulis@inbox.lt

Susisiekite su mumis, ir mes Jums pateiksime savo pasiūlymą!

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė