Spaudos darbai


Spaudos darbai – komunikacijos dalis


Lankstinukai

Vizitines korteles

PRINT_3

Galerija


Spaudos darbai (gaminiai) – pagrindiniai kompanijos elementai bendraujant su naujais ir esamais klientais, tai – komunikacijos dalis. Šią dalį sudaro didžiulis kiekis produkcijos, tai ir: vizitinės kortelės, firminiai blankai, produktų aprašymai, etiketės, vokai, blankai ir pan. Tai nesuskaičiuojamas kiekis galimybių. Šioje dalyje kokybė priklauso ne tik nuo kuriamo maketo (dizaino), bet ir nuo spaudos tipo. Šiuolaikinės technologijos leidžia produktą paversti išskirtinai unikaliu ir patraukliu. Todėl šiame etape kompanijos turi atsižvelgti į produkto reikšmę. „Dizaino pasaulis“ bendradarbiauja su spaustuvėmis, kurios atitinka mūsų keliamus aukštos kokybės reikalavimus ir pasitiki jų teikiamomis paslaugomis spaudos darbuose. Todėl ir klientui galime pasiūlyti aukštos kokybės spaudos darbus, kiekvienam pagal poreikius, nuo skaitmeninės spaudos iki aukštos kokybės efektais dekoruotos spaudos, tokiais kaip: uv lakas, folijavimas, šilkografija, fleksografija, kongrevas ir panašiai.


Jums siūlome:


Populiariausi spaudos būdai:

Skaitmeninė spauda – tai moderniausias spausdinimo būdas, leidžiantis atspausdinti mažus spaudos tiražus per ypač trumpą laiką. Duomenys be tarpinių operacijų siunčiami į spausdinimo prietaisą, vaizdas formuojamas iš skaitmeninio aprašo. Skaitmeninės spaudos dėka taupomas ir laikas, ir lėšos. Šis spaudos būdas, palyginti su ofsetine spauda, daug paprastesnis, nes nereikia gaminti fotoformų, spaudos formų, specialiai ruošti mašinų. Skaitmeninė spauda skirta spausdinti mažus tiražus – net nuo vieno vieneto. Todėl galite spausdinti tai, ko Jums reikia, ir tada, kai Jums to reikia.

Ofsetinė spauda – šiuo metu viena iš populiariausių poligrafijos pramonėje naudojamų technologijų. Šis modernus spaudos būdas savo technologinių savybių dėka užtikrina aukštą leidinių kokybę, tikslų spalvų ir pustonių atkūrimą, puikų detalių atvaizdavimą. Didžiausias ofsetinės spaudos efektyvumas pasiekiamas spausdinant dideliais tiražais, t. y. kuo didesnis tiražas, tuo mažesnė gaminio vieneto kaina.

Trumpas video, kaip atrodo ofsetinės spaudos technologija:

Šilkografija – vienas seniausių žinomų trafaretinės spaudos būdų, pradėtas naudoti Kinijoje ir siejamas su šilko atsiradimu. 1907 m. Anglijoje šią technologiją patobulino ir užpatentavo Samuelis Simonas. Šiuo metu tai ko gero vienas iš universaliausių spaudos būdų leidžiantis spausdinti ant pačių įvairiausių formų, storių ir dydžių medžiagų.


„Dizaino pasaulio“ komanda kuria maketus ir įgyvendina įvairius spaudos darbus: nuo vizitinės, lankstinuko, brošiūros, katalogo iki didelių formatų plakatų, lipdukų, tekstilių ir tentų. Dizaino pasaulio ekspertai parenka tinkamiausias medžiagas ir spaudos metodus, kad būtų gaunamas maksimalus rezultatas. Ši priežastis leidžia mums būti išradingiems, o mūsų klientams – lojaliems. Aukšta kvalifikacija, patirtis ir kompetencija dizaino, reklamos ir spaudos srityse „Dizaino pasauliui“ suteikia galimybę siekti dar aukštesnių rezultatų ir plėstis į užsienio rinkas.

Spaudos darbai, atiduodami į spaustuvę, turi atitikti tam tikrus keliamus reikalavimus ir tik profesionalus dizaineris – maketuotojas, žino juos ir suvokia, kaip neatskiriamą procesą ar dalį nuo viso darbo.

Plačiau: 867474760 dizainopasaulis@inbox.lt

Naudingos nuorodos:

Grafikos ir fotografijos katalogas,1

.PNG formato paveikslėliai

Fotografijos ir grafikos katalogas,2


Susisiekite su mumis, ir mes Jums pateiksime savo pasiūlymą!

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė