Firminis stilius


Firminis stilius – Jūsų vizitinė kortelė


Brandbook

Brandbook

Brandbook Gallery


Firminis stilius, tai visuomenėje susiformavęs arba formuojamas įvaizdis apie įmonę. Dizaino pasaulio kuriamas kompanijos identitetas, firminis stilius, tai –  kompleksinis idėjų, metodų ir priemonių derinys, kuriuo Jūsų įmonė yra atpažįstama. Tinkamai suprojektuotas grafinis paveikslėlis ar logotipas gali atspindėti jūsų „įmonės asmenybę“, kuri padės pasiekti, kad bendrovė būtų atpažįstama, suvokiama kaip atskiras darinys,  skirtųsi nuo kitų ir nustatytų įmonės svarbą verslo pasaulyje. Jūsų bendrovės firminis stilius gali būti atpažįstamas iš daugelio komunikacijos būdų: logotipo, vaizdinės reklamos, išorinės reklamos kanalų, komunikacijos kanalų, socialinių tinklų, bei tokių smulkių priemonių, kaip: vizitinių kortelių, vokų, drabužių,  reklamų ir daugelį kitų priemonių.

Įmonės įvaizdžio sąvoka literatūroje nėra nauja, tačiau tik 1977 metais schematiškai buvo pateiktas pirmasis įmonės įvaizdžio modelis. Jau tris dešimtmečius įvaizdis yra intensyviai tyrinėjamas, pateikiami nauji įvaizdžio formavimo modeliai, valdymo būdai ir metodai. Modernėjant verslui ir vis labiau tampant globaliam, jis turi operatyviai adaptuotis prie naujos rinkos ir suformuoti tą pačią žinutę. Vis dėlto, įmonės įvaizdis yra svarbi problema Lietuvos įmonėse, kadangi nedaugelis jų sugeba tinkamai suvokti savo įvaizdį ir nėra linkę patikėti šį darbą specialistams. Taip nutinka dėl paviršutiniško požiūrio į rinką ir svarbiausius jos veikėjus – vartotojus, be kurių verslas yra neįmanomas. „Dizaino pasaulis“ kompanija, suprantanti firminio stiliaus reikšmę ir gebanti tai pateikti vartotojui. Patirtis, formuojant ne tik Lietuvos bet ir užsienio rinkoms pritaikytų kompanijų firminius stilius, leido mums sukaupti neįkainojamos patirties ir pasitikėti savimi teikiant savo paslaugas.

Labai svarbu ne tik suprasti, kas yra įmonės įvaizdis, bet ir kam jis reikalingas pačiai įmonei, kodėl jį reikia formuoti ir puoselėti. Suvokdami, kam reikalingas kompanijai firminis stilius, Jūs padėsite sėkmingus pamatus komunikacijai su: klientais, vartotojais, partneriais …

Plačiau: 867474760 dizainopasaulis@inbox.lt


Įmonės vizualinio identiteto skirstymas


  • Struktūra
  • Strategija
  • Kultūra
  • Dizainas
  • Komunikacija
  • Identitetas

Kaip veikia įmonės identitetas vartotoją


Tiesiogiai
100%
Ne tiesiogiai
80%
Atsitiktinai
40%
Ne suformuotas stilius
10%

Naudinga nuoroda:

Tarptautinių prekių ženklų katalogas


Susisiekite su mumis, ir mes Jums pateiksime savo pasiūlymą!

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė

<<< GRĮŽTI Į PRADINĮ PUSLAPĮ