Paslaugos


Mūsų paslaugos subalansuotos Jūsų verslui


… darbas mums yra kūryba, kuri mus įkrauna ir tobulina. Be Jūsų nebūtų ir mūsų. Ilgametė patirtis ir kompetencija leidžia mums pasitikėti savimi siūlant Jums savo paslaugas.

„Dizaino pasaulis“  siūlo subalansuotas paslaugas, nes mums nerūpi, Jums reikia vizitinės kortelės ar išskirtinio reklaminio įrenginio. Studijos specialistai jums suteiks profesionalias konsultacijas ir projektus šiose srityse.

Savo paslaugas siūlome šiuose segmentuose:

Paslaugos

Paslaugos


Bendra informacija
dizainopasaulis@inbox.lt +37067474760


„Dizaino pasaulis“ – studija atliekanti ir gebanti Jums pasiūlyti visas vizualinio dizaino projektavimo ir gamybos paslaugas: išorinės (lauko) ir vidaus reklamos projektavimas ir gamyba Klaipėdoje, Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje bei visoje Lietuvoje, taip pat gebanti atlikti ir įgyvendinti projektus užsienyje. Pradedant nuo stendų, šviesdėžių, tūrinės, šviečiančios reklamos iki sudėtingų konstrukcijų, unikalių reklaminių įrenginių.

Taip pat pilnas grafinio dizaino sprendimų spektras, nuo firminio stiliaus, logotipo, prekės ženklo, pakuočių dizaino, banerių iki spausdintinės medžiagos maketavimo ir gamybos: lankstinukai, skrajutės, vizitinės kortelės, aplankai, brošiūros ir t.t.

Jei turite poreikį ir pageidavimą, pirmiausia susisiekite su mūsų studija, mūsų kompetetingi ir ilgametę patirtį turintys specialistai pateiks tinkamiausią sprendimą, adaptuotą ir pritaikyta tik Jums, tai nieko nekainuoja, o sutaupyti galite be galo daug. Pirminėje projekto stadijoje priimti blogi sprendimai (nesvarbu ar tai reklamos projektavimas ir gamyba ar tai grafinio dizaino sprendimai – firminio stiliaus projektavimas, logotipo ir prekės ženklo, ar spaudos gaminio) pavers Jūsų projektą niekiniu, o jūsų lėšos bus investuotos į neigiamą grąžą turinčias reklamines priemones.

Reklamos gamyba nėra vien tik mechaninis procesas, tai tikslinės žinutės perteikimas vartotojui, todėl ji turi būti rėkianti, aiškiai matoma, lengvai suprantama ir įsisavinama. Firminio stiliaus projektas turi būti unikalus ir perteikiantis, jūsų kompanijos vidinę dvasią. Grafinis dizainas – apskritai turi didžiulę reikšmę Jūsų kompanijos komunikacijoje, todėl mūsų tikslas parinkti priemones ir pateikti suprantama „dizaino pasaulio“ kalba.


Susisiekite su mumis, ir mes Jums pateiksime savo pasiūlymą!

 

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė

Būkite kantrūs, nes geros idėjos negimsta iš karto. Tik supratę ko Jums reikia ir išanalizavę visas galimybes, galėsime pateikti optimaliausią ir subalansuotą sprendimą.