Apie mus


Dizaino pasaulis – Jūsų partneris


„Dizaino pasaulis“ – tai studija, kurianti ir pristatanti klientui netradicinio mąstymo sprendimus. 2004 m. startavusi dizaino ir reklamos paslaugų komanda ieško idėjos ir bendradarbiauja kaip vieninga vizualinio dizaino kūrimo ir reklamos gamybos profesionalų komanda, drąsiai žiūrinti į iššūkius.

Sėkmę pelnėme, klientą suvokdami kaip partnerį. Vadovaudamiesi šiais principais, sugebame pateikti daugiau, nei jis tikisi. Kiekvienas klientas ar partneris ir jo veikla yra mūsų galimybė tobulinti save ir siekti dar glaudesnio tarpusavio bendradarbiavimo.

Kaip Jūsų sėkmingo verslo reklamos plėtros konsultantai siekiame, kad mūsų profesionalumo ir kompetencijos dėka būtų sėkmingai įgyvendinti patys pažangiausi ir unikaliausi, grafinio dizaino ar įvairių reklamos sričių projektai.

„Dizaino pasaulis“ – viena iš nedaugelio reklamos kompanijų, teikianti ne tik pavienius reklamos projektus, bet ir pateikianti, individualiai parinktus ir susiste-mintus, reklamos projektų kompleksinius paketus. Šiuo būdu, mes siekiame ne tik išsiskirti iš kitų grafinio dizaino studijų ar reklamos paslaugų teikėjų, bet siekiame itin profesionaliai Jums parinkti efektyvius reklamos pateikimo būdus, kurie užtikrintų tinkamą įmonės biudžeto panaudojimą, įvaizdžio formavimą bei komunikacijos skatinimą. Siekiame tapti Jūsų sėkmingos kompanijos ilgalaikiais partneriais, ne tik kaip gamintojai ar projektuotojai, bet kaip partneriai, kurie patartu ir pakonsultuotu visais vizualinio ir grafinio dizaino klausimais. Kadangi kompetencija ir patirtis yra mūsų stiprioji pusė. Nes esame – patikima ir paty-rusi, vizualinio dizaino paslaugų kompanija, kuri specializuojasi grafinio dizaino ir reklamos projektavimo bei gamybos paslaugų tiekimo srityse. Studijoje dirba aukštos kvalifikacijos, diplomuoti specialistai, reklamos, grafinio dizaino ir interjero ekspertai.


Studijos bazė įsikūrusi Lietuvos pajūryje – Klaipėdoje, todėl unikalių idėjų vėjai dažnai sudrumsčia ir studijos kolektyvo mintis. Siekdami patenkinti ne tik siauros, Klaipėdos ar Lietuvos rinkos poreikius, studija savo paslaugas siekia teikti ir teikia už Lietuvos ribų. Sėkmingai įgyvendinti projektai už Lietuvos ribų, leido mums išplėsti pripažinimo ribas ir už jos ribų.


Reklamos gamybos produktų ir dizaino paslaugas išplėtę į kitas šalis,  tarptautinis pasitikėjimas ir pripažinimas,  mus dar labiau įkvepia tobulėti.

maps